Současná EU nedokáže chránit dostatečně obyvatele členských zemí před teroristickými útoky

Autor: Vojtěch Filip | Publikováno: 21.4.2017 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

EU jako stará konzerva

 

 

Mnoho lidí se ptá, proč projekt sjednocené Evropy nezažívá právě nejlepší období a oslavy šedesáti let od založení byly spíše tryznou? Odpoví si pak většinou sami s tím, že není proč věřit byrokratům, kteří o obyčejných lidských starostech nic neví. Současná EU nedokáže chránit dostatečně obyvatele členských zemí před teroristickými útoky. Vinou vlastních špatných rozhodnutí se začíná postupně rozpadat.

Loučí se Velká Británie. Ale málokdo z "Brexitu" viní pouze Brity. Viníkem jsou pro většinu občanů unie především „mocipáni z Bruselu“. Tedy hrstka tzv. „vyvolených“, kteří ovládají EU a těží z ní jen pro sebe. Unie měla sloužit lidem. Žel, však neslouží jim ani omylem. Člověk by očekával snahu o změnu a alespoň trochu sebereflexe. I v tomto ohledu se však eurokomisaři a tzv. "lídři" otočili k lidem zády. S takovým postojem a rozhodováním se nelze smířit.

KSČM vždy bránila, brání a bude bránit většinu, zájmy lidí práce, nikoliv pouze zájmy horních pater a jen pár těch vybraných… Místo, aby šla EU s dobou, a snažila se lidem a jejich potřebám více přiblížit, čím dál tím víc připomíná jídlo z konzervy, a ještě k tomu po záruce. Nenechme se krmit zkrachovalým liberalismem tu konzervativců tu socialistů, ale hledejme a prosazujme skutečně radikálně levicové řešení. Řešení, které zajistí v celé Evropě práci, její správné ocenění a obranu skutečných zájmů občanů jednotlivých evropských států. Nahlas musíme říct, že naše zájmy jsou odlišné od zájmů Ameriky, Afriky a Asie, chraňme se před těmi, kteří chtějí řešit své problémy na náš úkor.

 

JUDr. Vojtěch Filip

místopředseda PSP ČR a předseda ÚV KSČM  

Klíčová slova: EU  | KSČM
589 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

K teroristickým útokům dojde brzy i u nás. Kriminální činnost parazitujících neziskovek. Situace s imigrací je mnohem horší, než je známo. A problémy budou narůstat. Poslanec KSČM varujePoslanec KSČM: Kalouskovy mrtvoly. Radši „Babišova“ Michala Davida než Havlovy Plastiky a Kocába. Skupinu Ortel nepovažuji za rasistickou. A Radek Banga…Podle tohoto umělce a přítele Schwarzenberga a Gazdíka je Miloš Zeman kreatura s řitním otvorem místo úst...Nejbližším cílem všech vlastenců, by mělo být to, aby se zabránilo v nadcházejících volbách výhře stran, které chtějí, aby naše země zůstala v EUViděl jsem, jak se Zaorálek objevil mezi lidmi, a stala se tato nehezká věc... A že zpíval Michal David u Babiše? Pokrytec Kalousek se Bursíka chytá. Jan Veleba hovoří

euPortal.cz

Zjišťovali jsme, proč Kalousek tolik chlastá. Možná budete překvapeni... Jde o zásah na hodně citlivém místěReportáž se skrytou kamerou. Takto vypadá multikulturní obohacení Berlína. Bílí Němci se zde bojí na ulici. Kriminalita, gangy a...

ePortal.cz

Na co sáhnou, to pokazí. Řecko, Ukrajina, migrační krize, Arabské jaro....Jsou hloupí nebo navedení? A to se podívejme, kdo si hýčká radikální levici!

Eurabia.cz

Klidně můžete krást! vybízel imám muslimy. A sám na dávkách pobral 14 milionů na luxusní životPo vzoru nacistů a komunistů i EU s českou vládou podporují ideologickou očistu veřejných knihoven!

FreeGlobe.cz

Alkoholismus a napětí v Evropské komisi. Nacionalismus je jako alkoholismus... nebo obráceně? (+ video)Dostal šest měsíců vězení za to, že napsal článek o spolupráci muslimů s nacisty. Stalo se v tzv. demokratické Evropě (+ video)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

ParlamentniListy.cz

Tereza Spencerová: Teror? Islámský stát se teprve chystá. Je to hrozivé. Takový ,,Francouz" z Afriky si řekne, že v Česku ještě neútočil, a...Klára Samková: Zakázali mi přednášku v knihovně. Že prý jsou Hate Free. Ale já se nevzdám
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan