Huml velmi drsně o migrantech a islámu: Bití žen, pedofilie, nenávistné chování, bičování, sekání rukou, řezání hlav. Kolaps a chaos. Čeká nás občanská válka, nebo emigrace

Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 8.3.2016 | Rubrika: Rozhovor
Ilustrace

ROZHOVOR Poslanec ČSSD Stanislav Huml říká, že islám považuje za velký problém. „Mnohoženství, bití žen a jejich vlastnění, pedofilie, nenávistné netolerantní chování k ostatním náboženstvím a ateistům. Středověké tresty jako bičování, sekání rukou, stínání hlav na náměstích. Sorry, ale nechci se dožít, aby v Evropě měl islám většinu,“ řekl.

 

Obhájci imigrace tvrdí, že přijímání imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme výdaje na bezpečnost a následky kriminality...

Pokud by imigrace byla přirozená, tedy početně významně nižší, dalo by se souhlasit. Je mi však proti srsti náborovat levnou pracovní sílu a uvažovat o tom, jak na nás budou pracovat. Pokud však přicházejí statisíce, ne-li miliony lidí v drtivé většině nevzdělaných, z jiného kulturního prostředí, jde o problém. Výsledkem nemůže být nic jiného než kolaps sociálních systémů států, kam tyto masy přijdou. A už začínám být přesvědčeným zastáncem tvrzení, že jde o řízenou operaci.

Co říkáte silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a dalších německých i evropských městech?

O bezpečnostním riziku mluvím již více než rok. Násilí se bude stupňovat, kriminalita poroste. Kdo tvrdí, u nás žádní migranti nejsou, nevnímá realitu celku. Jsem Evropan. Není mi jedno, co se děje v Německu, Rakousku nebo Francii. Jsou to místa, kam jezdím, kde žijí také Evropané. 

Co říkáte reakcím německých politiků?

Paní Merkelovou nechápu, její motivace mi není jasná. Měl jsem ji za chytrou ženu. Německo bylo vždy pečlivé, policisté korektní a nesmlouvaví. Ta proměna je neuvěřitelná. Že jsou na hranici chaosu, je neuvěřitelné. Reakce EU je pomalá a impotentní.

Co se týče sexuálních útoků uprchlíků v Německu, publicista Jan Petránek řekl, že útoky na ženy jsou hluboko v mentalitě migrantů a uprchlíci mají hodnoty neslučitelné s našimi. Co o tom soudíte?

Jan Petránek má můj obdiv a souhlasím. Dochází ke střetu dvou kultur. Naše je ve vývoji napřed (hlásáním tolerance a respektu i oddělením náboženství od státu) a evidentně selhává při řešení vlastního ohrožení. 

Objevily se zprávy, že německá policie nemá vyšetřovat „drobnou“ kriminalitu přistěhovalců...

Nechtěl bych sloužit v policii, kde se uplatňuje selektivním způsobem právo. Němečtí policisté musejí být dnes silně frustrovaní. 

Šéfka Alternativy pro Německo Frauke Petry prohlásila, že by pohraniční stráž měla být připravena střílet uprchlíky, pokud to bude nutné. „Potřebujeme efektivní kontrolu (hranic), abychom zabránili neregistrovaným žadatelům o azyl vstup do země z Rakouska. Žádný policista nechce střílet na uprchlíky a já si to také nepřeji. Ale střelba by měla být umožněna jako poslední možnost,“ prohlásila pro německá média šéfka AfD Frauke Petry. Souhlasíte s ní?

Střelba do lidí je to poslední. Nechci stejná jatka jako na mexické hranici s USA. Potřebujeme efektivní ochranu schengenského prostoru. A děj se co děj, není možné připustit potulování tlup lidí po našem území, o nichž nevíme vůbec nic a kteří vstoupili do země ilegálně. Kdo toto nechápe, popírá samu podstatu právního státu a vytváří podmínky pro velmi vážné ohrožení vlastních spoluobčanů. Pokud Řecko nezvládá ochranu našich hranic (jsou to i naše hranice), pak je třeba jim pomoct. Nelegální uprchlíky pak vracet. Chybí smlouva s Tureckem o přijímání návratu ilegálů. 

 

Psali jsme:

 

Premiér Sobotka řekl: „Jsem přesvědčen, že levicové lídry za deset dvacet let najdeme spíše mezi dobrovolníky, kteří v létě odjeli na Balkán a pomáhali uprchlíkům. Tihle lidé budou v budoucnu představovat levici. Nehledal bych je na náměstích, kde se šíří xenofobie, nenávist a rasismus.“ Co o tom soudíte? 

Nebude třeba čekat deset let, aby bylo jasno. Na Balkáně nepomáhají uprchlíkům před válkou. Těm se pomáhá za hranicemi válečného území. Pomáhají v drtivé většině ilegálním ekonomickým migrantům a obchodníkům s lidmi. Nemyslím, že by lidé volili politiky, kteří neumějí vyhodnotit reálně situaci a chovají se zmateně pod vlivem manipulace a emocí.

Slovenský premiér Fico řekl, že nechce, aby na Slovensku vznikla nějaká ucelená muslimská komunita. Řekl, že existuje problém s integrací imigrantů, a také řekl, když to řeknu lidově, že si nevezme na triko, aby byly ženy na Slovensku sexuálně napadány. Co si o tom myslíte?

Jeho výroky posoudím po volbách, zda byly myšleny upřímně. Má pravdu, že integrace příchozích bude velký problém. Má pravdu, že radikální islám přináší svou válku z Afriky a Blízkého východu na naše území. Má pravdu, že budeme konfrontováni s realitou a budeme muset problém řešit. V zájmu našich občanů a v případě politiků v zájmu našich voličů. Zejména po volbách.

Robert Fico také řekl, že absolutní většina běženců jdoucích do Evropské unie z Turecka jsou ekonomickými migranty. „Trvám na svém postoji, že absolutní většina těchto lidí jsou ekonomičtí migranti (hovořil o migrantech jdoucích do Evropy z Turecka, pozn. redakce). Kdo má věřit člověku, který se necítil bezpečně v Srbsku, v Maďarsku ani v Rakousku, a tak šel až do Německa? Evidentně mu šlo o ekonomické zájmy,“ řekl Fico…

Je to tak. Mnoho mladých mužů, falešné pasy, chytré telefony. To nejsou uprchlíci před válkou, kteří posbírali pár věcí a s dětmi a ženami utíkají před ISIS. Nenechám přece ženu na pospas nájezdníkům, ale vezmu ji s sebou, ne? Totéž platí o dětech. Skuteční uprchlíci jsou v táborech v první bezpečné zemi.

Jak se díváte na roli Turecka? Máme se s ním dohodnout, nebo nás bude vydírat? Není lépe postavit ploty chránící hranice?

Turecko je fenomén. Převážně muslimská země, jež je členem NATO, která si přeje vstoupit do EU. Tedy objektivně náš partner a spojenec. Na jejím území jsou tábory běženců a je legitimní, když žádá o pomoc. Jednat s nimi tedy je nutné. Pokud jednání selžou a potvrdí se poznatky, že naopak Turecko aktivně podporuje migraci, pak musejí nastoupit ploty. Celek, který není schopen uchránit vlastní území, nemá právo na existenci. A hlídat se musí vnější hranice EU. Jakmile začnou uvnitř Schengenu fungovat hraniční kontroly, je to začátek jeho konce.

Hovoří se o tom, že Turecko podporuje Islámský stát (obchoduje s ropou) i imigrační vlnu do Evropy, jak jste zmínil. Co o tom soudíte?

Také jsem tyto informace zaznamenal. Pokud je to pravda, jde o kriminální činy. Obchod s lidmi i kradenou ropou, zisk z ní má ISIS, a jde tedy o podporu terorismu. Zločinci patří za mříže a se zločinnou vládou nemá příliš smysl jednat. Dohody pravděpodobně nedodrží. Pokusit se o to stejně musíme.

 

Psali jsme:

 

Řekl jste, že v případě migrace může jít o řízenou operaci. Též se objevila tvrzení, že migrační vlnu do Evropy podporují USA a podporují ISIS proti Asadovi…

Četl jsem váš rozhovor s iráckým uprchlíkem, který to dosvědčoval, a viděl jsem památnýrozhovor sedm zemí do pěti let (Generál Wesley Clark veřejně prozradil, že mu byl sdělen plán Ministerstva obrany USA: „Právě jsem dostal toto memorandum od ministerstva obrany. Píše se tam, že máme zaútočit a zničit vlády v sedmi zemích do pěti let. Začneme Irákem, pak se přesuneme do Sýrie, Libanonu, Somálska, Súdánu a Íránu., pozn. redakce). Objektivně je pravda, že rozvrat Iráku, Libye, Ukrajiny i Sýrie má mnoho společného. Snad můžeme alespoň stejně jako Poláci tvrdit, že my jsme v těchto zemích nikoho nebombardovali. Byť některá prohlášení o humanitárním bombardování a jeho schvalování zazněla.

Andrej Babiš řekl, že příliv uprchlíků do EU se musí zastavit úplně. Nemáme podle něj povinnost a v tuto chvíli nemůžeme vůbec nikoho přijímat. Musíme prý v první řadě zaručit bezpečnost našich občanů. Ptá se, proč by z bohatství evropských zemí tvořených po generace měli žít lidé bez vztahu k hostitelské zemi a kultuře – lidé, kteří představují bezpečnostní riziko a jejichž touhou není asimilace, ale rozvrat evropské kultury. Podle Babiše není možné, aby Evropané měli menší práva než přistěhovalci, a je vyloučeno, aby se přizpůsobovali uprchlíkům. Jaký je váš názor?

Andrej Babiš mluvil ještě před pár měsíci jinak. Já toto tvrdím od samého začátku uprchlické krize a jsem za tento názor nálepkován jako proruský, xenofobní. Tak platí vítej v klubu.

Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura říká, že neexistují umírnění muslimové a že islám je zločinná ideologie. Podle něj by bylo třeba ihned všechny islámské migranty vrátit zpět do mateřských zemí a byl by pro vyhoštění i potomků těchto migrantů, kteří se v Evropě narodili. Rusové jsou prý de facto naši jediní upřímní silní spojenci v souboji s radikálním islámem. Každý muslim je podle něj bezpečnostním rizikem a skutečně časovanou bombou. Co si myslíte o tomto?

Tomio mívá silná prohlášení. Češi a jejich smysl pro humor: jaký je rozdíl mezi umírněným a radikálním muslimem. Ti radikální vám uříznou hlavu, ti umírnění se z toho radují. Islám chápu jako velký problém. Mnohoženství, bití žen a jejich vlastnění, pedofilie, nenávistné, netolerantní chování k ostatním náboženstvím a ateistům. Středověké tresty jako bičování, sekání rukou, stínání hlav na náměstích. Sorry, ale nechci se dožít, aby v Evropě měl islám většinu. Svou válku mezi sunnity a šíity ať si vedou doma. Jsem tolerantní a vyžaduji od ostatních totéž. Náboženství, které své normy prosazuje do práva státu, vnímám jako zaostalé. Není možné ho nechat růst jako rakovinu. Rusko v Sýrii za pět měsíců předvedlo, že s rakovinou bojovat lze. 

Vidíme, že Schengen je věc pro dobré počasí, ale když přijde bouřka, prosakuje a valí se přes něj povodeň. V okamžiku, kdy EU hranice nijak nehlídá, cizí lidé libovolně bez jakékoli registrace překračují hranice a pohybují se po Evropě. Současně vidíme, že už nyní jsou v západní Evropě obrovské muslimské komunity podhoubím pro terorismus. Neměl by si náš stát vzít zpátky pravomoc, kdo může vstoupit na naše území? V okamžiku, kdy není chráněna vnější hranice EU? První je věc, že kontrolou hranic zamezíme přílivu uprchlíků, a druhá věc, že v západní Evropě jsou občané EU muslimského vyznání, kteří jsou zapojení do hnutí teroristů. Ale muslim, který žije třetí generaci v Německu a je třeba terorista, může libovolně překročit hranice naší země, nikdo ho na hranicích nezkontroluje, nezadrží a zde může u nás něco spáchat. Jedním ze znaků suverénního státu je, že kontroluje své hranice a kontroluje právo na svém území, které je vytyčeno hranicemi. Jakmile někdo poruší zákon u nás, překročí hranice, tak už náš stát toho člověka těžko potrestá...

To vše je pravda. Na druhou stranu volný pohyb osob a zboží je základem EU. Byli jsme si vědomi rizika, že zločinci budou volně cestovat také. Proto jsou navazovány úzké vazby mezi policejními sbory Evropy. Jsou propojovány registry. Funguje Europol i Interpol. To vše ve vyšší kvalitě a množství než před lety. Láme se to až nyní s nástupem obrovského množství běženců, kteří nectí zákony hostitelské země. Problémy mají národní policejní sbory, které nezvládají nápor kriminality. 

I kdybychom nepočítali současnou migrační vlnu, tak již před ní existovaly odhady, že v západní Evropě budou mít muslimové většinu do 40 let. Takže v Německu, Francii, Británii, Belgii, Nizozemí a tak dále mohou nastavit muslimská pravidla a právo šaría. Budou ovládat velké země EU a pak muslimské zásady mohou prosazovat vůči nám. Není pro nás EU z tohoto důvodu hrozbou a není pro nás řešení vystoupit z EU a utvořit nějaké uskupení států kolem Visegrádu a části Balkánu a dalších států střední a východní Evropy, které by se tomu ubránily?  

Podle výše minimální mzdy jsme nejchudší země EU. Rusko embargo přežije. My bychom umřeli hlady. Prasat v chovu máme méně než po druhé světové. Vystoupit z EU by byla těžká zkouška, i když je dnešní EU jiná než ta, do které jsme vstupovali. Jsme právoplatnými členy a naši zástupci musejí jednat a chránit naše zájmy. Ne zájmy korporací. Vyzkoušet se musejí všechny nástroje, které jsou k dispozici. Vně EU bychom neovlivnili téměř nic. Ve finále toto rozhodnutí by muselo být hlasováno ve všelidovém hlasování. Jakmile tady bude platit právo šaría, budeme mít dvě možnosti – konvertovat k islámu nebo opustit rodnou hroudu. Třetí možnost je velmi černá. Občanská válka. Nejsem optimista, který si myslí, že islám se přizpůsobí a stane se z něj tolerantní a mírumilovné náboženství. Papež prohlásil, že v Bibli i Koránu jsou stejné pasáže a všechna náboženství vyznávají stejného boha. Nu, křesťanství se také má ve své minulosti za co stydět, ale dnes je o 1 000 let před islámem.    

www.parlamentnilisty.cz

 

Klíčová slova: islám  | ČSSD  | imigrace
2437 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

U nás mohou blábolit hlásné trouby tohoto zdegenerovaného typu EU, páni Fendrychové, Halíkové, Peheové, Sobotkové, Šafrové a Štětinové, co chtějí...Miloš Zeman: Existuje nikým nevolená pseudoelita, která své názory považuje za nadřazené názorům ostatníchBrexit – čí je to výhra a čí porážka? Je to v prvé řadě porážka Washingtonu. Současný odchod Britanie z EU může být předzvěstí odchodu dalších zemí z EU a jejího konečného rozpaduBritánie zvolila svobodu a nezávislost, hnijící, zkažený moloch EU se začal rozpadat – naděje na lepší budoucnost ještě existuje!Budou ještě sudetoněmecké restituce? Copak Sobotka, Bělobrádek a Herman s Posseltem vyjednali? Bolí z toho hlava. Z tohoto by se mohlo vytvořit miliardové odškodnění sudetských Němců

euPortal.cz

Okamura se velmi drsně opřel do Sobotky a Babiše: Vláda je neuvěřitelně škodlivá. Jde o miliony z vašich kapes a o štvaní proti odpůrcům imigrantůToto je skutečně šílený plán, který bude destabilizovat Evropu. Z Evropská unie vyroste islamo-fašistická bestie

ePortal.cz

Toto je jediná naděje na změnu v Evropě. Nebojme se pojďme do toho!Asi jsem se moc nepovedl. Můj idol není Feri ani Hollan a EU považuji za největší katastrofu poválečné Evropy

Eurabia.cz

Konvička a Samková pořádají oslavu ramadánu po česku před brněnskou mešitou. Aneb vepřové hody s prvním ročníkem piva Mohamedova devítka!A hádejme, proti komu se asi sjednocují muslimové? Evropu nečeká nic dobrého v budoucnu, ale opět jako za nacismu je Evropa slepá!

FreeGlobe.cz

Neuvěříte! Nenávist eurofašistů nezná mezí. Chtějí kvůli Brexitu omezit demokratické právo starších lidí na hlasování a dokonce jim přejí i smrt. Odkud to známe? (+ infografika)Evropská unie zase perlí! Roboti jsou prý ve skutečnosti „elektronické osoby“ a má se za ně platit sociální pojištění

Nezdravi.cz

70letá žena vypadá jako by měla třicet, odhaluje tajemství mladíAntibiotika: předem prohraný boj s přirozeným prostředím. “Superbacily” se konečně vynořily. Což takhle dát si česnek? Bakterie jsou schopné se (po)učit. Zdá se, že narozdíl od (některých) z nás

ParlamentniListy.cz

Zeman je odvážný a rovný chlap. Přimlouvám se za přijetí eura. Armén, který sklidil úspěch u kardinála Duky i anglické královny, si pochvaluje podnikání v Česku První vystoupení Borise Johnsona po Brexitu. A hned způsobilo celkem slušný rozruch
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan